درباره ما

در این سرویس که در مناطق 22 گانه تهران ارائه می‌شود، کافی است با مراجعه به وب سایت Fixfox.ir نسبت به ثبت مدل گوشی، اطلاعات و آدرس خود اقدام کنید. پس از رزرو ساعت و روز مدنظر خود برای مراجعه، تکنسین فیکس فاکس با قطعه تعویضی گوشی به محل شما اعزام و خدمات تعمیر تلفن همراه را در حضور شما انجام می‌دهد.

فیکس فاکس به عنوان یک پلتفرم خدمات تعمیرات موبایل کار خود را از سال ۱۳۹۹ شروع کرده است. ما در تیم فیک فاکس، خدماتی نظیر تعمیرات موبایل در محل و تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی موبایل آیفون را ارائه میدهیم و همچنین در کنار هم جمع شده این تا بتوانیم سرویس باکیفیت به دارندگان گوشی‌های تلفن همراه بدهیم. این روزها، گوشی موبایل از مهم‌ترین وسایلی است که شما به صورت شبانه روزی از آن استفاده می‌کنید.

  • حتما برای شما یا اطرافیانتان اتفاق افتاده است که گوشی از دستتان بیفتد، یا ضربه ببیند یا به هر علت دیگه ای صفحه نمایش آن بشکند یا غیرقابل استفاده شود. و یا باتری گوشی‌تان دچار مشکل شود.
  • در برخی مواقع صفحه نمایش دچار خط های عمودی یا افقی شده و کارایی خود را از دست می‌دهد
  • گاهی پیش می‌آید که تاچ صفحه نمایش از کار می‌افتد و یا صفحه کاملا سیاه می‌شود.
  • ممکن است سلامت باتری شما به زیر ۸۰ درصد رسیده باشد و به سرعت شارژ آن تخلیه شود در این زمان چه کاری انجام می‌دهید؟

شاید تا قبل از این اولین کاری که می‌کردید مراجعه به یک فروشگاه یا مرکز تجاری و درخواست تعمیر صفحه نمایش یا عوض کردن باتری بوده است. اما این کار برای شما با دغدغه هایی روبرو بوده است.

  • آیا صفحه نمایش یا باتری استاندارد است؟
  • آیا اطلاعات من نزد تعمیرکار به امانت باقی خواهد ماند؟
  • آیا قطعه‌ دیگری از دستگاه من عوض نمی‌شود؟

اینها و ده ها سوالی که ممکن است در ذهن شما خطور کند باعث شد تا ما سرویس فیکس فاکس را برای آسودگی خیال شما راه اندازی کنیم. شما تنها کافی است با ثبت درخواست تعمیر و یا تعویض خود، منتظر بمانید تا تکنسین‌های ما با محصول با کیفیت استانداردهای بین المللی به محل حضور شما (منزل، محل کار و ...) مراجعه و گوشی تلفن همراه شما را در حضور خودتان تعمیر کنند.
فیکس فاکس به شما گارانتی ارائه یکی از بهترین پنل‌های صفحه نمایش و باتری که در بازار آمریکا پرفروش است را ارائه می‌دهد.