تعمیر موبایل آیفون در محل

تعمیرات موبایل در محل | تعمیر موبایل آیفون | مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تهران

سرویس تعمیرات موبایل آیفون ( اپل ) در محل

در دنیای امروز که همه ما درگیر زندگی خود هستیم و تلفن های هوشمند نیز در زندگی روزمره ما تاثیر به‌سزایی دارند ، وقت و زمان کافی برای انجام دادن یک سری اتفاقات و موضوعات جزئی را نخواهیم داشت.

یکی از موضوعات تعمیرات موبایل است که در امروز و جهان امروزی به یکی از موضوعات داغ و پر حاشیه تبدیل شده است.

جدا از اینکه با خودمون فکر میکنیم که کجا بریم؟ پیش چه کسی بدیم تعمیر کنه؟ از کجا طرف مورد اعتماد پیدا کنم و خیلی از موارد این چنینی که باعث تردید شما در انجام تعمیرات می‌شود.

سرویس تعمیرات موبایل در محل، سرویسی جدید است که مجموعه فیکس فاکس به عنوان یک پلتفرم تعمیرات موبایل در محل با ویژگی تعمیرات موبایل آیفون در محل شروع کرده است.

سرویس تعمیر موبایل آیفون در محل فیکس فاکس به صورتی انجام می‌شود که شما از ۰ تا ۱۰۰ کار و نحوه انجام تعمیرات مطلع هستید!

این یک گزینه خوب و قابل اعتماد است که مجموعه فیکس فاکس با افتخار تقدیم شما می‌کند.

جدا از این مسائل شما دیگر درگیر مسائلی همچون کمبود وقت یا ترافیک نمی‌شوید!

و البته یک مورد هم وجود دارد که تکنسین های فیکس فاکس به صورت کاملاً حرفه‌ای این عرصه را دنبال کرده اند و مدارک فنی کاملا معتبری را دارند.

بیشتر بخوانید : تعویض صفحه نمایش آیفون

تعمیر موبایل آیفون در محل

چرا سرویس تعمیر موبایل درب منزل فیکس فاکس ؟

سرویس تعمیر موبایل آیفون به نحوی اجرا می‌شود که شما دوستان به دلیل کمبود وقت و ترافیک بالا یا عدم دسترسی به تعمیرگاه موبایل آیفون و یا حتی بد بودن جو آب و هوا امکان تحویل گوشی خود را به محل مورد نظر خود ندارید. در راستای انجام فرایند تعمیر موبایل شما و  تعمیراتی همراه با اعتماد کامل در راستای حفظ حقوق مشتری و مشتری مداری ، مجموعه فیکس فاکس تکنسین منتخب خود را که در صفحه اصلی فیکس فاکس می‌توانید بر اساس زمان انتخاب کنید، به سوی شما می‌فرستد.

شما با استفاده از سرویس تعمیر موبایل آیفون در محل از مشکلاتی که ممکن است در حین مسیر جابجایی دستگاه و محصول رخ بدهد در امان هستید و قابل پیگیری است.

این مشکلات شامل ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و خراب بودن قطعات می‌باشد.

همچنین تمام تعمیرات به کمک تجهیزات باکیفیت ۳rd Party انجام می‌شوند. علاوه بر آن توجه کنید که اپل از در دسترس بودن قطعات تعمیری تمام دستگاه‌های خود به صورت جدی جلوگیری می‌کند، پس گول تعمیر با قطعات اصلی را در هر تعمیرگاهی که قصد تعمیر آیفون خود را داشتید را نخورید. تعمیر با قطعات اصلی اپل تنها توسط خود اپل و در اپل استورهای رسمی و واقعی سراسر جهان انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: تفاوت ال سی دی فیک و اورجینال آیفون

لازم به ذکر است که تمام تعمیرات و سرویس تعمیر موبایل آیفون در محل با کسب اجازه و تایید محصولات ارسالی از جانب صاحب دستگاه صورت خواهد گرفت.

و البته یک نکته مهم در این امر وجود دارد که تمام تکنسین های فیکس فاکس کاملا مجهز و تمام تجهیزات تعمیرات و ترمیم را با خود به همراه دارند.

مزایای استفاده از تعمیر موبایل آیفون در محل فیکس فاکس !

تعمیر موبایل آیفون در محل

  1. با استفاده از این سرویس نیازی به صرف زمان و انرژی نیست و به راحتی با تنظیم کردن زمان و لوکیشن خود در صفحه اصلی پلتفرم میتوانید بدون نیاز به جابجایی تلفن همراه خود را تعمیر نمایید.
  2. شما می‌توانید با این سرویس و تعمیر موبایل آیفون خود در محل خود از خطرات و آسیب های احتمالی جلوگیری کنید ، همه ما این ضرب المثل قدیمی ” پیشگیری بهتر از درمان است ” را شنیده‌ایم و تا جایی که بشود به آن عمل کردیم و می‌دانیم که موضوع تعمیرات و پیشگیری از آسیب های احتمالی جزوی از این ضرب المثل کارآمد است.
  3. محصولات و یا قطعات ارسالی دارای ضمانت و قابل پیگیری هستند مشکلاتی نظیر خوردگی، ضرب دیدگی، شکستن و… که در بالا هم برای شما توضیحات کامل تری را ارائه داده‌ایم.
  4. انواع تعمیرات با استفاده از قطعات باکیفیت ۳rd Party انجام می‌شود و تعمیرات با استفاده از قطعات تقلبی و بی کیفیت که بعد از مدتی استفاده خود از کار می‌افتند انجام نمی‌شود.  
  5. در سرویس تعمیرات موبایل آیفون در محل، شما نیازمند پرداخت هزینه های اضافی‌ای مانند حمل و نقل نیستید و طبق یک تعرفه مشخص شده مراحل انجام می‌شود.
  6. یکی از نکات و مزایای قابل توجه این سرویس، نظارت بر مراحل تعمیرات تلفن همراه شماست.
  7. با توجه به تکمیل بودن تجهیزات و قطعات همراه تکنسین ما، دیگر نیازی به خروج از منزل و تهیه قطعات را نخواهید داشت.

بلاگ فیکس فاکس

بلاگ فیکس فاکس

کاربران آیفون با مشکلات متفاوتی روبه‌رو می‌شوند و ممکن است تا سؤالات بسیاری در رابطه با قابلیت و نحوه انجام کارهای مختلف در آیفون خود داشته باشند.

در بلاگ فیکس فاکس ما تلاش کرده‌ایم تا راه‌حل تمام این مشکلات را با راهنمایی کامل در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید مشکل خود یا دوستانتان را به سادگی برطرف نمایید.

همچنین در صورتی که سؤالی در رابطه با هریک از این مشکلات و یا مشکلی که خودتان به آن برخورده‌اید و ما راجع به آن صحبت نکرده‌ایم را می‌توانید در بخش نظرات صفحه مربوطه ثبت کنید ا در اسرع وقت به سؤال شما پاسخ دهیم.

جمع بندی نهایی فیکس فاکس

یکی از دغدغه های مشتریان عزیز ، قابل اعتماد بودن تکنسین هاست که پلتفرم فیکس فاکس آن را رفع و رجوع کرده است.

نظارت بر نحوه تعمیر موبایل آیفون شما یکی دیگر از مزیت های پلتفرم فیکس فاکس است که شما میتوانید به طور کامل از روند تعمیرات با خبر باشید.

شما با استفاده پلتفرم فیکس فاکس میتوانید قبل از اعزام تکنسین از تمام قیمت ها مطلع شده و بعد تکنسین خود را انتخاب نمایید.

تمام محصولات و قطعات در پلتفرم فیکس فاکس از کیفیت بالایی برخوردار هستند و جای هیچ نگرانی از لحاظ قطعات مورد استفاده در تلفن همراه خود ، نیست !

برای ارتباط با ما و ثبت سفارش تعویض صفحه نمایش آیفون و تعویض ال سی دی آیفون میتوانید هم از طریق صفحه اصلی به نشانی ( www.FixFox.ir ) و یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۲۲۹۲۶۷۲۸ ، تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید