دانلود در آیفون با Safari | چگونه با آیفون دانلود کنیم

تعمیرات موبایل در محل | تعمیر موبایل آیفون | مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تهران

مواقعی پیش می‌آیند که نیاز به دانلود برخی از فایل‌ها با آیفون خود پیدا می‌کنید. دانلود در ایفون با Safari در نسخه‌های iOS 13 و جدیدتر امکان پذیر است و در این مطلب با این که چگونه با آیفون دانلود کنیم و به مدیریت فایل‌های دانلودی بپردازیم آشنا می‌شویم.

بیشتر بخوانید : تعویض صفحه نمایش آیفون

چگونه با آیفون فایل دانلود کنیم

مدیریت دانلود Safari در iOS 13 قابلیت مخفی است که بلافاصله متوجه وجود آن نخواهید شد، اما زمانی که روی یک لینک دانلود کلیک کنید آن را خواهید دید.

دانلود در آیفون

برای دانلود در iPhone به صفحه‌ای با لینک دانلود یک فایل بروید و بر روی لینک کلیک کنید. سپس پنجره زیر در صفحه شما باز می‌شود و با کلیک دکمه دانلود آیفون شروع به دانلود آن می‌کند.

حالا می‌توانید در بالای سافاری و در کنار بخش آدرس صفحه دکمه جدیدی را مشاهده کنید که با کلیک آن لیست دانلود آن نمایش داده می‌شود. در اینجا می‌توانید دانلود شدن فایل‌های درحال دانلود خود را ببینید.

اگر هم می‌خواهید تا دانلود فایلی را در آیفون متوقف کنید کافی است تا دکمه ضربدر را بزنید.

چگونه با آیفون دانلود کنیم

زمانی که دانلود در آیفون به پایان رسید با کلیک بر روی فایل می‌توانید در صورتی که فایل دانلود شده شما یک فایل رسانه‌ای، تصویر و یا PDF باشد به صورت پیش‌نمایش آن را مشاهده کنید.

اگر هم می‌خواهید تا این فایل را با دیگران به اشتراک بگذارید و برای آن‌ها ارسال کنید می‌توانید با کلیک دکمه Share در گوشه پایین و سمت چپ صفحه این کار را انجام دهید.

دانلود با آیفون

با کلیک آکن سرچ نیز به فولدر دانلود در برنامه Files خواهید رفت.

دانلود با آیفون در سافاری

چگونه در iPhone آهنگ دانلود کنیم

موزیک اپل

بسیاری از افرادی که آیفون دارند آهنگ‌های خود را در تلگرام ذخیره دارند، اما می‌توان این فایل‌های موسیقی را با آیفون دانلود کرد و در نرم‌افزار Music آیفون ریخت؛ توجه کنید که این کار نیاز به استفاده از کامپیوتر دارد؛ اما فرآیند آن بسیار ساده‌است و نحوه کامل انجام این کار را در مطلب چگونه در آیفون آهنگ بریزیم توضیح داده‌ایم.

این روش بدون استفاده از نرم‌افزار iTunes است.

دانلود موسیقی در آیفون با دانلود فایل‌های دیگر تفاوتی ندارد و تنها کافی است به سایت‌هایی که برای دانلود موسیقی به آن‌ها مراجعه می‌کنید بپردازید، فایل مورد نظر خود را دانلود کنید و با روش بالا آن را در Music آیفون بریزید.

اما اگر در حال حاضر تمامی موسیقی‌های خود را در تلگرام دارید و می‌خواهید آن‌ها را در Music خود بریزید چه باید بکنید؟

برای این کار می‌توانید تا با دانلود این فایل‌ها بر روی کامپیوتر و انتقال آن‌ها از کامپیوتر به آیفون با روش بالا این فایل‌ها را به Music آیفون منتقل کنید.

چگونه با آیفون قدیمی دانلود کنیم

همانطور که گفتیم دانلود در iPhone با Safari در آیفون‌های دارای iOS 13 و جدیدتر امکان پذیر است؛ اما اگر نمی‌خواهیم آیفون خود را آپدیت کنیم و یا آیفون قدیمی داریم که قابل بروزرسانی به iOS 13 نیست چگونه با آیفون دانلود کنیم؟

نرم افزار مدیریت فایل documents

نرم‌‍‌افزار مدیریت فایل برای آیفون

نرم‌افزار مدیریت فایل Documents یک نرم‌افزار رایگان مدیریت فایل و مرورگر اینترنت است که در آیفون‌های قدیمی‌تر می‌توانید به کمک آن به دانلود فایل‌های مختلف بپردازید.

زمانی که نرم‌افزار Documents را برای دانلود با آیفون باز می‌کنید باید به بخش مرورگر آن بروید، این کار را با کلیک دکمه مرورگر در سمت راست و پایین صفحه انجام دهید.

نرم افزار documents

حال به آدرسی که لینک دانلود در آن قرار دارد بروید و روی آن کلیک کنید. در مرحله بعد مکانی که می‌خواهید این فایل ذخیره شود را مشخص کنید و سپس با کلیک Done دانلود در iPhone را شروع کنید.

با کلیک بر روی تب Downloads می‌توانید تا لیست دانلودهای خود را مشاهده کنید.

با کلیک دکمه Files در گوشه پایین و سمت چپ صفحه دوباره به بخش مدیریت فایل برخواهید گشت. در اینجا با کلیک بر روی فولدر Downloads می‌توانید فایل‌هایی که دانلود کرده‌اید را مشاهده کنید.

این نرم‌افزار تنها نرم‌افزاری که بتوانید به کمک آن به دانلود در آیفون بپردازید نیست، اما یکی از کامل‌ترین‌ها و پرکاربردترین‌های آن‌هاست.

پیشنهاد می‌کنیم تا مطالب بلاگ فیکس فاکس، خدمات تعمیرات موبایل در محل را مطالعه کنید تا در مورد برطرفسازی مشکلات مختلف آیفون و ترفندهای استفاده از آن اطلاعات بیشتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید