دایورت کردن آیفون – نحوه انتقال تماس در آیفون

تعمیرات موبایل در محل | تعمیر موبایل آیفون | مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تهران

آیا می‌دانستید که می‌توانید تا آیفون خود را مانند تلفن‌های ثابت به شماره دیگری دایورت کنید؟ این قابلیت در آیفون Call Forwarding نام دارد و در این مطلب با استفاده از این قابلیت و نحوه دایورت کردن آیفون آشنا می‌شویم.

دایورت کردن آیفون با Call Forwarding

برای دایرکت کردن آیفون تنها کافی است تا به Settings بروید، در لیست تنظیمات وارد بخش Phone شوید، وارد بخش Call Forwarding شوید، در صورتی که آیفون دو سیم‌کارت دارید سیم‌کارتی که می‌خواهید دایورت کنید را انتخاب کنید. اگر آیفون دو سیم‌کارت ندارید این صفحه را نخواهید دید.

در این صفحه با فعال کردن دکمه مقابل عبارت Call Forwarding می‌توانید دایورت شدن شماره خود را فعال کنید و باید تا در بخش Forward To شماره‌ای که می‌خواهید این سیم‌کارت را به آن شماره فروارد کنید را وارد کنید.

 

دایرکت کردن سفارشی آیفون

دایورت کردن سفارشی آیفون

در زیر بخش فعال و غیر فعال سازی Call Forwarding کلید دیگری با عنوان Custom وجود دارد. با فعال کردن این تنظیم می‌توانید تا مشخص کنید تا با توجه به واکنش شما این تماس به چه شماره‌ای دایورت شود.

دایورت آیفون در صورت اشغال بودن

دایورت آیفون اشغال

با پر کردن بخش Busy در صورتی که شماره شما مشغول باشد تماس به شماره‌ای که در این بخش مشخص کرده‌ای دایورت خواهد شد.

دایورت آیفون در صورت رد تماس

دایورت آیفون رد تماس

با پر کردن بخش No Answer در صورتی که رد تماس کنید تماس به شماره‌ای که در این بخش وارد کرده‌اید دایرکت خواهد شد.

دایورت آیفون در صورت خارج از دسترس بودن

دایورت ایفون خارج از دسترس

با پر کردن بخش Unreachable در صورتی که خط شما در دسترس نباشد یا آیفون No Service شده باشد تماس به شماره وارد شده انتقال پیدا خواهد کرد.

در صورتی که سؤالی در رابطه با نحوه دایورت کردن آیفون دارید می‌توانید تا آن را در بخش نظرات ثبت کنید تا در اسرع وقت به سؤال شما پاسخ دهیم.

همچنین می‌توانید تا مطالب آموزشی دیگر ما مانند نحوه آهنگ ریختن در آیفون یا تنظیم تصحیح خودکار کلمات در آیفون  را در بلاگ خدمات تعمیرات آیفون در محل فیکس فاکس مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید