چگونه در موزیک آیفون آهنگ بریزیم؟ – آهنگ ریختن در آیفون بدون iTunes

تعمیرات موبایل در محل | تعمیر موبایل آیفون | مرکز تخصصی تعمیرات موبایل در تهران

اکثر کسانی که آیفون دارند زمانی که می‌خواهند به موسیقی گوش دهند یا موسیقی خود را در تلگرام ذخیره دارند و یا از نرم‌افزارهای موزیک پلیرهای دیگر برای گوش دادن به موسیقی استفاده می‌کنند؛

اما می‌خواهند تا بتوانند از نرم‌افزار Music خود آیفون برای این کار استفاده کنند.

با این که عملیات Sync کردن در نرم‌افزار iTunes فرایند پیچیده‌ای نیست اما در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چگونه در موزیک آیفون بدون استفاده از آیتیونز آهنگ بریزیم.

آهنگ ریختن در آیفون

استفاده از موزیک آیفون و ریختن فایل موسیقی در آن مقداری پیچیده‌تر از این کار در گوشی‌های اندرویدی است؛

در گوشی‌های اندرویدی بعد از اتصال گوشی به کامپیوتر به صورت یک درایو ظاهر می‌شود و شما می‌توانید آن را باز کرده، به فولدر موزیک‌های خود در گوشی بروید و فایل‌های موزیک خود را در گوشی کپی کنید.

همچنین می‌توانید تا فایل موسیقی خود را دانلود کرده و با یک نرم‌افزار File Manager آن‌ها را در تلفن همراه خود به فولدر مورد نظرتان منتقل کنید.

در آیفون شما تنها از طریق کامپیوتر می‌توانید در اپلیکیشن موزیک خود فایل بریزید،

روش مرسوم این کار استفاده از نرم‌افزار iTunes ارائه شده توسط شرکت اپل، انتخاب فایل‌های مورد نظر در بخش موزیک این نرم‌افزار و Sync کردن آن‌ها است.

اما در این مطلب شما را با نرم‌افزار دیگری آشنا می‌کنیم که این کار را مشابه گوشی‌های اندرویدی و تنها با یک کپی و پیست انجام می‌دهد.


بیشتر بخوانید : نگهداری از آیفون | چگونه آیفون خود را سالم نگهداریم ؟


نرم‌افزار مدیریت آیفون iMazing

نرم افزار imazing

iMazing یک نرم‌افزار مدیریت آیفون است که علاوه بر ریختن فایل موسیقی در نرم‌افزار موزیک آیفون کارهای بسیار زیادی را می‌‌‌توانید به کمک آن انجام دهید.

نسخه رایگان این نرم‌افزار محدودیت تعداد انجام هر عملیاتی را دارد و اگر قصد استفاده از آن را دارید می‌بایست یا نسخه پولی آن را تهیه کنید و یا آن را به صورت کرک شده دانلود کنید؛

در صورتی که نسخه کرک شده آن را دانلود می‌کنید مطلع باشید که نباید این نرم‌افزار را بروزرسانی کنید.

چرا که با بروزرسانی شدن نرم‌افزارهای کرک شده کرک آن‌‌ها از کار خواهند افتاد.

آهنگ ریختن در موزیک آیفون به کمک این نرم‌افزار بسیار ساده‌است و در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.


بیشتر بخوانید : تشخیص تعمیری بودن آیفون


آهنگ ریختن در موزیک آیفون

استفاده از نرم‌افزار iMazing بسیار ساده‌است و در چند مرحله نحوه انتقال فایل موسیقی به موزیک آیفون به کمک این نرم‌افزار را توضیح خواهیم داد.

بعد از نصب و کرک این نرم‌افزار آیفون خود را باز کرده و به کامپیوتر متصل کنید و این نرم‌افزار را باز کنید.

در آیفون شما پیام Trust this PC را مشاهده خواهید کرد که باید با انتخاب گزینه Trust و وارد کردن رمز عبور آیفون خود اجازه دسترسی کامپیوتر به آیفونتان را بدهید.

بعد از عبور از پنجره‌های اولیه در رابطه با بکاپ گرفتن از آیفون شما که می‌توانید از آن‌ها گذر کنید و در صورت لزوم بعداً این کارها را انجام دهید، با پنجره زیر مواجه می‌شوید.

آهنگ ریختن در آیفون

در این صفحه به بخش‌های مختلف آیفون خود دسترسی دارید اما برای ریختن موسیقی در اپلیکیشن موزیک آیفون باید اپلیکیشن مشخص شده در تصویر بالا را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی با تصویر زیر مواجه می‌شوید که در اینجا می‌توانید تا موسیقی‌هایی که قبلاً به آیفون خود اضافه کرده‌اید را ببینید.

شما می‌توانید بسیار ساده با انتخاب فایل‌ها و یا فولدرهای موسیقی مورد نظرتان در کامپیوتر و کشیدن آن‌ها در بخش مشخص شده در تصویر زیر فایل‌ها را در موزیک اپل بریزید.

موزیک آیفون

اگر هم با آیفون خود موسیقی دانلود کرده‌اید و می‌خواهید آن‌ها را در موزیک آیفون قرار دهید می‌توانید به کمک همین نرم‌افزار آن‌ها را به کامپیوتر منتقل کرده و سپس به همین روش به موزیک خود آیفون بریدید؛ متأسفانه روش مستقیمی برای انتقال فایل موسیقی از درون خود آیفون به اپلیکیشن موزیک بدون استفاده از سرویس Apple Music وجود ندارد.

در صورتی که سؤالی در رابطه با نحوه کار با این نرم‌افزار و ریختن موسیقی در اپلیکیشن موزیک اپل را داریم می‌توانید تا آن‌ها را در بخش نظرات ثبت کرده تا در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ دهیم.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید