سوالات متداول

در لیست زیر تلاش کرده‌ایم تا سوالات متداول درباره تعمیرات آیفون را به شما پاسخ دهیم. در صورتی که با مطالعه مطالب زیر پاسخ سؤال خود را نیافتید می‌توانید تا به ما تماس بگیرید و یا سؤال خود را به عنوان پیام ثبت کنید تا در اسرع وقت پاسخ آن را در اختیار شما قرار دهیم.

فرآیند تعویض صفحه نمایش آیفون میتواند با توجه به مدل و مراحل تعویض صفحه نمایش از 40 دقیقه تا 2 ساعت به طول بیانجامد.

خیر، شما تنها هزینه‌ی صفحه‌ی نمایش را می‌پردازید و هزینه‌ی اضافی دیگری از شما دریافت نمی‌شود.

در فرآیند تعمیر تلفن همراه شما تنها قطعات آسیب دیده تعویض خواهند شد. همچنین در تلفن همراه آیفون برای غیر ممکن کردن برخی از تعمیرات و محدود کردن آنها به انجامشان توسط شرکت اپل قطعاتی مانند سنسور TouchID و دوربین و سنسورهای FaceID به این دلیل که کدگذاری شده اند و تنها با CPU تلفن شما کار می کنند به همراه قطعات تعمیری ارائه نمی شود و در زمان تعویض صفحه نمایش این قطعات باید از ال سی دی شکسته شما به ال سی دی جدید منتقل شوند.

فیکس فاکس ضمانت 7 روز بازگشت رو داره و شما می‌تونید از طریق تماس با تیم پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

یکی از بزرگترین اهداف اپل محدود کردن تعمیرات تجهیزات خود به بخش خدمات پس از فروش خود است و غیر ممکن کردن انجام آن توسط تعمیرکاران و شرکت های دیگر است؛ به همین دلیل امکان تهیه قطعه اصلی در سراسر جهان غیر ممکن است؛ تمامی قطعات تعمیری استفاده شده توسط تمامی تعمیرکاران دستگاههای برند اپل از نوع 3rd Party هستند و در صورتی که مکانی به شما تضمین تعویض قطعه با قطعه اصلی را می دهد به احتمال 100 درصد قطعه مورد استفاده یک قطعه تعمیر شده یا باز شده از دستگاهی دیگر است.
قطعات فیکس فاکس دارای استانداردهای اتحادیه اروپا و فدرال آمریکاست و از سطح کیفی A+ را دارد. همچنین شناسنامه اختصاصی برای آن در نظر گرفته شده تا جلوی افراد سودجو گرفته شود.